Yandex.Maps (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Save
os: Ныффысс
