Yandex.Maps (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: Remove
pt: Remover

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Save
pt: Salvar

en: <none>
pt: «nenhum»

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Display options
pt: Mostrar opções

en: Color
pt: Cor

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
pt: Número máximo de caracteres no campo. Deixe em branco para não impor um limite.

en: Map
pt: Mapa

en: Controls
pt: Controles

en: Map width
pt: Largura do mapa

en: Map height
pt: Altura do mapa

en: Bold
pt: Negrito

en: Opacity
pt: Opacidade

en: Slim
pt: Fino

en: Button text
pt: Texto do botão

en: Line color
pt: Cor da linha

en: Stroke width
pt: Largura do traço
