Yandex.Maps (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Delete
ru: Ыраары

en: Type
ru: Янзы

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Save
ru: Шыгжаары

en: Not found
ru: Дилевээн
