Yandex.Maps (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: yes
af: ja

en: Search
af: Soek

en: Save
af: Stoor

en: Options
af: Opsies

en: Normal
af: Normaal

en: Color
af: Kleur
