Yandex.Maps (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: yes
bg: да

en: Search
bg: Търси

en: Save
bg: Запази

en: Modules
bg: Модули

en: Options
bg: Параметри

en: no
bg: не

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Color
bg: Цвят
