Yandex.Maps (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: yes
bo: ཡིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: no
bo: མིན

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Bold
bo: སྦོམ་བྲིས

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ
