Yandex.Maps (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: yes
ca: sí

en: Search
ca: Cerca

en: Save
ca: Desa

en: Modules
ca: Mòduls

en: Options
ca: Opcions

en: Not found
ca: No trobat

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: Static
ca: Estàtic

en: Dynamic
ca: Dinàmic

en: Map
ca: Mapa

en: Map width
ca: Amplada del mapa

en: Map height
ca: Alçada del Mapa

en: Bold
ca: Negreta

en: Information
ca: Informació

en: About
ca: Detalls

en: pixels
ca: píxels
