Yandex.Maps (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: yes
cs: ano

en: Search
cs: Hledat

en: Save
cs: Uložit

en: Modules
cs: Moduly

en: Options
cs: Možnosti

en: no
cs: ne

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Normal
cs: Normální

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Color
cs: Barvy

en: Map
cs: Mapa

en: Schema
cs: Schéma

en: Bold
cs: Tučné

en: Information
cs: Informace

en: About
cs: Popis

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: pixels
cs: pixelů
