Yandex.Maps (7.x-1.5) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
