Yandex.Maps (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: yes
el: ναι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Modules
el: Μονάδες

en: Options
el: Επιλογές

en: no
el: όχι

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Normal
el: Κανονικό

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Color
el: Χρώμα

en: Map
el: Χάρτης

en: Bold
el: Έντονα

en: Information
el: Πληροφορίες

en: About
el: Περί
