Yandex.Maps (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: yes
id: ya

en: Search
id: Pencarian

en: Save
id: Simpan

en: Modules
id: Modul

en: Options
id: Opsi

en: no
id: tidak

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Display options
id: Opsi tampilan

en: Color
id: Warna

en: Static
id: Statik

en: Map
id: Peta

en: Bold
id: Tebal

en: Information
id: Informasi

en: About
id: Tentang

en: pixels
id: piksel

en: Static Map
id: Peta Statis
