Yandex.Maps (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Options
km: ជម្រើស

en: no
km: ទេ

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Color
km: ពណ៌

en: About
km: អំពី

en: pixels
km: ភីកសែល
