Yandex.Maps (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: Color
ml: നിറം
