Yandex.Maps (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: yes
nn: ja

en: Search
nn: Søk

en: Save
nn: Lagre

en: Modules
nn: Modular

en: no
nn: nei

en: Display options
nn: Visningsalternativ

en: Color
nn: Farge
