Yandex.Maps (7.x-1.5) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: yes
si: ඔව්

en: Search
si: සොයන්න

en: Modules
si: මොඩියුල
