Yandex.Maps (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: yes
th: ตกลง

en: Search
th: ค้นหา

en: Save
th: บันทึก

en: Modules
th: โมดูล

en: Options
th: ตัวเลือก

en: no
th: ไม่

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Color
th: สี

en: Map
th: แผนที่

en: Bold
th: ตัวหนา

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Zoom
th: ขยายใหญ่

en: pixels
th: พิกเซล
