Yandex.Maps (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: yes
tr: evet

en: Search
tr: Ara

en: Save
tr: Kaydet

en: Modules
tr: Modüller

en: Options
tr: Seçenekler

en: no
tr: hayır

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Display options
tr: Gösterim seçenekleri

en: Color
tr: Renk

en: Coordinates
tr: Koordinatlar

en: Map
tr: Harita

en: Bold
tr: Koyu

en: Information
tr: Bilgi

en: About
tr: Hakkında

en: pixels
tr: piksel
