Yandex.Maps (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (115 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: yes
uk: так

en: Search
uk: Пошук

en: Save
uk: Зберегти

en: Modules
uk: Модулі

en: Options
uk: Опції

en: no
uk: ні

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Normal
uk: Звичайне

en: Display options
uk: Опції відображення

en: Color
uk: Колір

en: Static
uk: Статичне

en: Coordinates
uk: Координати

en: Dynamic
uk: Динамічний

en: Map
uk: Мапа

en: Satellite
uk: Супутник

en: Hybrid
uk: Змішаний

en: Lines
uk: Рядки

en: Map width
uk: Ширина карти

en: Map height
uk: Висота карти

en: Schema
uk: Схема

en: Bold
uk: Напівжирний

en: Information
uk: Відомості

en: Yandex
uk: Яндекс

en: About
uk: Про модуль

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Add a route.
uk: Додати маршрут.

en: pixels
uk: пікселів

en: Line color
uk: Колір лінії

en: Show controls
uk: Показує панель керування

en: Map center
uk: Центр карти

en: Stroke width
uk: Товщина штриха

en: Hide field
uk: Приховати поле

en: Static Map
uk: Статична карта

en: Scroll Zoom
uk: Масштабування прокручуванням

en: Yandex map
uk: Карта Яндекс

en: Placemarks
uk: Маркери

en: Polygons
uk: Багатокутники

en: Routes
uk: Маршрути

en: Terms of service «API Yandex.Maps»
uk: Умови використання «API Yandex.Maps»

en: Show traffic
uk: Показувати затори

en: Show controls: @controls
uk: Показувати елементи керування: @controls

en: Show traffic: @traffic
uk: Показувати затори: @traffic

en: Map size: @width x @height
uk: Розмір карти: @width x @height

en: Very bold
uk: Дуже товста

en: Very slim
uk: Дуже тонка

en: Drawing lines
uk: Малювання ліній

en: Placemark text
uk: Текст маркера

en: Search on the map
uk: Пошук на карті

en: Setting points
uk: Встановлення точок

en: Polygon color
uk: Колір багатокутника

en: Drawing polygons
uk: Малювання багатокутника

en: Error found
uk: Сталася помилка

en: The route is already on this map
uk: На цій карті маршрут вже прокладено

en: Laying routes
uk: Прокладання маршрутів

en: in pixels or in percentage
uk: в пікселях чи у відсотках

en: Yandex Maps
uk: Яндекс Карти

en: Yandex Map
uk: Яндекс Карта

en: Yandex Maps configuration
uk: Конфігурація Яндекс Карт

en: Map opened by button click
uk: Мапа відкривається натисненням кнопки

en: Administer Yandex Maps settings
uk: Адміністрування налаштувань Яндекс Карт

en: Manage Yandex Maps configuration parameters.
uk: Керування конфігураційними параметрами Яндекс Карт.

en: Set amount of Yandex Maps blocks
uk: Вказати кількість блоків Яндекс Карт

en: Type of map displaying.
uk: Тип відображення карти.

en: Click Zoom
uk: Масштабування клацанням

en: Double click zoom
uk: Масштабування подвійним клацанням

en: Click and drag
uk: Натисніть і перетягніть

en: Multi Touch support
uk: Підтримка кількох доторків

en: Ruler
uk: Лінійка

en: Right mouse button magnifier
uk: Збільшення правою кнопкою миші

en: Default baloon value
uk: Базове значення кульки

en: Amount of Yandex Maps blocks available on !blocks_page.
uk: Кількість блоків Яндекс Карт, доступних на сторінці !blocks_page.

en: Blocks page
uk: Блоки

en: Map display style in admin UI for blocks
uk: Стиль відображення мапи в адміністративному інтерфейсі для блоків

en: "Open" button text
uk: Текст кнопки "Відкрити"

en: "Close" button text
uk: Текст кнопки "Закрити"

en: Map width in admin UI
uk: Ширина мапи в адміністративному інтерфейсі

en: in pixels (px) or percentage (%).
uk: у пікселях (px) чи у відсотках (%).

en: Set width for the map in "block edit" form.
uk: Вкажіть ширину мапи у формі "редагувати блок".

en: Map height in admin UI
uk: Висота мапи в адміністративному інтерфейсі

en: Set height for the map in "block edit" form.
uk: Вкажіть висоту мапи у формі "редагувати блок".

en: %name must be a positive integer value and has "%" or "px" at the end.
uk: %name має бути додатнім цілим значенням з "%" чи "px" в кінці.

en: Uses !api (API 2.x).
uk: Використовує !api (API 2.x).

en: Project page: !link.
uk: Сторінка проекту: !link.

en: To submit bug reports and feature suggestions, or to track changes: !link.
uk: Для повідомлень про помилки та пропозиції функцій або для відстежування змін: !link.

en: <strong>Yandex Maps</strong> (main module, description provided below).
uk: <strong>Яндекс Карти</strong> (основний модуль, опис знаходиться нижче).

en: <strong>For demo purposes only!</strong>
uk: <strong>Лише для демонстрації!</strong>

en: Displays traffic jams.
uk: Відображати корки.

en: Requirements, installation and uninstallation
uk: Вимоги, встановлення та деінсталяція

en: Requires core "block" and "field" modules.
uk: Необхідні модуля ядра "Блок" та "Поле".

en: Configuration and usage
uk: Конфігурація та використання

en: Block may also present map as a "Dynamic" (interactive object) or "Static" (image).
uk: Блок може також презентувати карту як "Динамічну" (інтерактивну) чи "Статичну" (зображення).

en: "Blocks" page
uk: Сторінка "Блоки"

en: Yandex Map #!block_number
uk: Яндекс карта #!block_number

en: Dynamic Map
uk: Динамічна карта

en: Map display style for end user
uk: Стилі відображення карти для кінцевого користувача

en: Text of button that opens map for end user.
uk: Текст кнопки, що відкриває карту для кінцевого користувача.

en: Text of button that closes map for end user.
uk: Текст кнопки, що закриває карту для кінцевого користувача.

en: Available mouse events
uk: Доступні події миші

en: in pixels (px) or percentage (%) for dynamic map, in pixels (px) for static map.
uk: у пікселях (px) чи відсотках (%) для динамічної карти, у пікселях (px) для статичної карти.

en: All mouse events are disabled.
uk: Всі події миші вимкнені.

en: "Open" button text: @text
uk: Текст кнопки "Відкрити": @text

en: "Close" button text: @text
uk: Текст кнопки "Закрити": @text

en: Hide field containing map from the end user.
        Can be useful when administrator uses field as optional and doesn't intend to display map.
uk: Приховати поле, що містить карту, від кінцевого користувача.
       Може стати в нагоді коли карта необов'язкова і її потрібно приховати для поточного матеріалу.

en: Display Yandex Map
uk: Відобразити карту Яндекс

en: Geolocation.
uk: Геолокація.

en: Choose on map.
uk: Оберіть на карті.

en: Zoom of map
uk: Масштабування на карті

en: Placemark title
uk: Назва маркера

en: Baloon title
uk: Заголовок Кульки

en: Balloon body Field
uk: Поле вмісту Кульки
