Yandex.Maps (7.x-1.5) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: yes
ur: جی ہاں

en: Search
ur: تلاش

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Normal
ur: عمومی

en: Color
ur: رنگ
