Yandex.Maps (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: yes
am: አዎ

en: Search
am: ፈልግ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Color
am: ቀለም
