Yandex.Maps (7.x-1.6) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: yes
be: так

en: Search
be: Пошук

en: Save
be: Захаваць

en: Modules
be: Модулі

en: Options
be: Налады

en: no
be: не

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Normal
be: Нармальны

en: Color
be: Колер

en: Map
be: Мапа

en: Schema
be: Схема

en: About
be: Аб

en: pixels
be: пікселі
