Yandex.Maps (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Delete
fr: Supprimer

en: yes
fr: oui

en: Search
fr: Rechercher

en: Save
fr: Enregistrer

en: no
fr: non

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Display options
fr: Options d'affichage

en: Color
fr: Couleur

en: Static
fr: Statique

en: Coordinates
fr: Coordonnées

en: Dynamic
fr: Dynamique

en: Map
fr: Carte

en: Hybrid
fr: Hybride

en: Lines
fr: Lignes

en: Map width
fr: Largeur de la carte

en: Map height
fr: Hauteur de la carte

en: Schema
fr: Schéma

en: Bold
fr: Gras

en: Information
fr: Informations

en: About
fr: À propos

en: Opacity
fr: Opacité

en: Hide field
fr: Masquer le champ

en: Static Map
fr: Carte statique

en: Scroll Zoom
fr: Zoom de défilement
