Yandex.Maps (7.x-1.6) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: yes
gu: હા

en: Search
gu: શોધ

en: Save
gu: સાચવો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Color
gu: રંગ

en: Map
gu: નકશો

en: About
gu: વિશે
