Yandex.Maps (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: yes
hr: da

en: Search
hr: Pretraga

en: Save
hr: Spremi

en: Modules
hr: Moduli

en: Options
hr: Opcije

en: no
hr: ne

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Normal
hr: Normalno

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: Color
hr: Boja

en: About
hr: Opis

en: pixels
hr: piksela
