Yandex.Maps (7.x-1.6) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: yes
ht: Wi

en: Search
ht: Chèche

en: Save
ht: Anrejistre

en: no
ht: Non
