Yandex.Maps (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: yes
lt: taip

en: Search
lt: Paieška

en: Save
lt: Saugoti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Options
lt: Nustatymai

en: no
lt: ne

en: Not found
lt: Nerasta

en: Normal
lt: Normalus

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Color
lt: Spalva

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Bold
lt: Paryškintas

en: About
lt: Apie

en: pixels
lt: pikseliai
