Yandex.Maps (7.x-1.6) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: yes
mr: हो

en: Search
mr: शोध

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Options
mr: विकल्प

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Normal
mr: साधारण

en: Color
mr: रंग
