Yandex.Maps (7.x-1.6) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: yes
oc: òc

en: Search
oc: Recercar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Modules
oc: Moduls

en: Options
oc: Opcions

en: no
oc: non

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Static
oc: Estatic

en: Lines
oc: Linhas

en: Map width
oc: Largor de la mapa

en: Schema
oc: Esquèma

en: Bold
oc: Gras

en: Information
oc: Informacions

en: About
oc: A prepaus

en: pixels
oc: pixèls
