Yandex.Maps (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: yes
ro: da

en: Search
ro: Căutare

en: Save
ro: Salvare

en: Modules
ro: Module

en: Options
ro: Opţiuni

en: no
ro: nu

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Display options
ro: Opțiuni de afișare

en: Color
ro: Culoare

en: Map
ro: Hartă

en: Bold
ro: Îngroșat

en: Information
ro: Informații

en: About
ro: Despre

en: pixels
ro: pixeli

en: Static Map
ro: Hartă statică
