Yandex.Maps (7.x-1.6) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: yes
sq: po

en: Search
sq: Kërko

en: Save
sq: Ruaj

en: Modules
sq: Modulët

en: no
sq: jo

en: Color
sq: Ngjyra

en: About
sq: Informacione
