Yandex.Maps (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: yes
vi: có

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Save
vi: Lưu

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Options
vi: Tùy chọn

en: no
vi: không

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Normal
vi: Bình thường

en: Display options
vi: Các tùy chọn trình bày

en: Color
vi: Màu sắc

en: Static
vi: Tĩnh

en: Dynamic
vi: Động

en: Lines
vi: Dòng

en: Bold
vi: In Đậm

en: Information
vi: Thông tin

en: About
vi: Giới thiệu

en: Zoom
vi: Thu/Phóng

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Show controls
vi: Hiện điều khiển
