Yandex.Maps (7.x-1.7) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: yes
ast: Sí

en: Search
ast: Guetar

en: Save
ast: Guardar

en: Modules
ast: Preseos

en: Options
ast: Opciones

en: no
ast: non

en: Not found
ast: Nun s'alcontró
