Yandex.Maps (7.x-1.7) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: yes
br: ya

en: Search
br: Enklask

en: Color
br: Liv

en: About
br: Diwar-benn
