Yandex.Maps (7.x-1.7) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: yes
et: jah

en: Search
et: Otsing

en: Save
et: Salvesta

en: Modules
et: Moodulid

en: Options
et: Valikud

en: no
et: ei

en: Not found
et: Ei leitud

en: Normal
et: Tavaline

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Color
et: Värv

en: Map
et: Kaart

en: Lines
et: Jooned

en: Map width
et: Kaardi laius

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: Schema
et: Skeem

en: Bold
et: Rasvane

en: Information
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: pixels
et: pikslit

en: Hide field
et: Peida väli

en: Yandex Maps
et: Yandex kaardid
