Yandex.Maps (7.x-1.7) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: yes
eu: bai

en: Search
eu: Bilatu

en: Save
eu: Gorde

en: Modules
eu: Moduluak

en: Options
eu: Aukerak

en: no
eu: ez

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Normal
eu: Arrunta

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: Color
eu: Kolore

en: Map
eu: Mapa

en: Bold
eu: Lodia

en: Information
eu: Informazioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: pixels
eu: pixel-ak
