Yandex.Maps (7.x-1.7) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: yes
fa: بله

en: Search
fa: جستجو

en: Save
fa: ذخیره

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: no
fa: خیر

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Normal
fa: عادی

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: Color
fa: رنگ

en: Map
fa: نقشه

en: Bold
fa: برجسته

en: Information
fa: اطلاعات

en: About
fa: درباره

en: pixels
fa: پیکسل
