Yandex.Maps (7.x-1.7) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: yes
hy: այո

en: Search
hy: Որոնել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: no
hy: ոչ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Color
hy: Գույն

en: Map
hy: Քարտեզ

en: pixels
hy: փիքսել
