Yandex.Maps (7.x-1.7) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: yes
is: já

en: Search
is: Leit

en: Save
is: Vista

en: Modules
is: Einingar

en: Options
is: Möguleikar

en: no
is: nei

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Color
is: Litur

en: Bold
is: Feitletrað

en: Information
is: Upplýsingar

en: About
is: Um
