Yandex.Maps (7.x-1.7) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: yes
ka: დიახ

en: Search
ka: ძიება

en: Modules
ka: მოდულები

en: Options
ka: პარამეტრები

en: no
ka: არა

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Color
ka: ფერი
