Yandex.Maps (7.x-1.7) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: yes
mn: тийм

en: Search
mn: Хайх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Options
mn: Сонголтууд

en: no
mn: үгүй

en: Color
mn: Өнгө
