Yandex.Maps (7.x-1.7) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: yes
nl: ja

en: Search
nl: Zoeken

en: Save
nl: Opslaan

en: Options
nl: Opties

en: no
nl: nee

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Normal
nl: Normaal

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: Color
nl: Kleur

en: Static
nl: Statisch

en: Coordinates
nl: Coördinaten

en: Dynamic
nl: Dynamisch

en: Map
nl: Landkaart

en: Satellite
nl: Satteliet

en: Hybrid
nl: Hybride

en: Lines
nl: Lijnen

en: Map width
nl: Kaartbreedte

en: Map height
nl: Kaarthoogte

en: Bold
nl: Vet

en: Information
nl: Informatie

en: About
nl: Over

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Show controls
nl: Bedieningselementen tonen

en: Map center
nl: Midden van de kaart

en: Static Map
nl: Statische toewijzing
