Yandex.Maps (7.x-1.7) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: yes
os: ойы

en: Search
os: Агуырд

en: Save
os: Ныффысс

en: Modules
os: Модултæ
