Yandex.Maps (7.x-1.7) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: no
pa: ਨਹੀਂ
