Yandex.Maps (7.x-1.7) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Search
se: Oza

en: Save
se: Vurke

en: About
se: Birra
