Yandex.Maps (7.x-1.7) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: yes
sl: da

en: Search
sl: Išči

en: Save
sl: Shrani

en: Modules
sl: Moduli

en: Options
sl: Možnosti

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Color
sl: Barva

en: About
sl: O modulu
