Yandex.Maps (7.x-1.7) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: yes
te: అవును

en: Search
te: వెతుకు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: no
te: కాదు

en: Normal
te: సాధారణ

en: Color
te: రంగు

en: Information
te: సమాచారం

en: About
te: గురించి
