Yandex.Maps (7.x-1.7) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Options
ug: تاللاشلار

en: no
ug: ياق

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Color
ug: رەڭ

en: Bold
ug: توم

en: About
ug: ھەققىدە
