Yandex.Maps (7.x-1.8) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: yes
ar: نعم

en: Search
ar: بحث

en: Save
ar: حفظ

en: Modules
ar: الوحدات

en: Options
ar: الخيارات

en: no
ar: لا

en: Not found
ar: غير موجود

en: Normal
ar: طبيعي

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Color
ar: اللون

en: Map
ar: خريطة

en: Information
ar: معلومات

en: About
ar: حول

en: pixels
ar: بكسلات
