Yandex.Maps (7.x-1.8) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: yes
fil: oo

en: Search
fil: Hanapin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Modules
fil: Mga modulo
