Yandex.Maps (7.x-1.8) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: yes
gl: si

en: Search
gl: Buscar

en: Save
gl: Gardar

en: Modules
gl: Módulos

en: Options
gl: Opcións

en: no
gl: non

en: Not found
gl: Non atopada

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Color
gl: Cor

en: Map
gl: Mapa

en: Map width
gl: Ancho do mapa

en: Map height
gl: Altura do mapa

en: Bold
gl: Negriña

en: Information
gl: Información

en: About
gl: Información

en: pixels
gl: píxeles
